Електрозаправки в Україні

( карта електричних зарядних станцій для електромобілів )

На online карту електрозаправок нанесені приватні зарядки, зарядні станції загального користування, в тому числі електричні заправні станції сильного струму (швидкісні експрес-зарядки). На карті можна бачити, які з електрозаправок вільні, а використовувані в даний момент. Правда, ця функція доступна не для всіх електричних заправок, а тільки для тих, які мають відповідне програмне забезпечення.

Електрозаправки в Україні стали з’являтися все частіше і частіше. Ефективність, екологічність і практичність електромобілів оцінили не тільки в Києві, Харкові, Дніпропетровську та Львові. Мережа електричних заправок зростає по всій Україні. Щорічно додається по кілька міст, і карта електрозаправок розширюється.

Карта електричних заправок України

На карті розташовані актуальні станції, де можна зарядити електромобіль. Більшість з них мають докладний опис. Також можна дізнатися, де можна зарядити електрокар безкоштовно (в Києві, наприклад) або скільки буде коштувати зарядка (дану інформацію можна дізнатися в докладному описі заправки (зарядної станції), однак на даний момент вона доступна не скрізь).

Більше зарядних станцій для електромобілів в Україні знаходиться в Київській, Львівській, Дніпропетровській, Рівненській, Волинській, Одеській, Харківській та Черкаській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській та Полтавській областях.